PEARL SFS10/C31 Short Fuse 10x4.5" Snare
Availability: Available for order
Price: Lei610.85 610.85
incl. 23% TAX, excl. shipping costs
quantity x
product unavailable
Rating: 5
Vendor: PEARL
Product code: SFS10/C31
Pin It
Description
Pearl SFS10/C31 Short FUSE 10x4.5 "Serbel
Specification :
  • Size: 10" x 4.5 "
  • Series: Short Fuse
  • Corps made of 6 layers of tops
  • chrome Steel with a diameter of 1.6 mm